Dobrodošli na Components -Mart.com
Hrvatska

Izaberi jezik

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Otkazati
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Dom > proizvodi > kompleti > Fiber Optic Kits

Fiber Optic Kits36 Proizvodi Pronađeno

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
Opis:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity doo (NYSE: TEL), formalno Tyco Electronics, svjetski je vođa tehnologije vrijedan 12 milijardi dolara. Naša povezanost i senzor rješenja su bitna u današnjem svijetu koji se sve više povezuje. Surađujemo sa inženjerima u pretvoriti svoje koncepte u kreacije & ndash; redefiniranje onoga što je moguće pomoću inteligentnih, učinkovitih i visokih performansi TE proizvodi i rješenja dokazana u otežanim uvjetima. Naši 75.000 ljudi, uključujući 7.300 inženjera dizajna, partnera s kupcima u više od 150 zemalja diljem širokog spektra industrije. Vjerujemo da svaka veza COUNTS. Proizvodi marke TE Connectivity dostupni za trenutnu isporuku na Digi-Key uključuju AMP, Potter & Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ICT, Aerospace Defence i Marine, Raychem Cable Protection, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, Proizvodi neograničeno, Schrack, OEG, Sigma, Axicom, Measurement Specialties, Agastat i CITEC.
$105.912/pcsRFQ
 RFQ
$2.058/pcsRFQ
$125.407/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0563 Image
  • Dio#:VOL-0563
  • Proizvođači:3M
  • Opis:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • Na lageru:55
$770.595/pcsRFQ
$63.725/pcsRFQ
$38.242/pcsRFQ
$4.188/pcsRFQ
$3989.081/pcsRFQ
 RFQ
$552.89/pcsRFQ
$77.168/pcsRFQ
$59.159/pcsRFQ
$37.517/pcsRFQ
8765-APC Image
  • Dio#:8765-APC
  • Proizvođači:3M
  • Opis:CONNECTOR KIT SC/APC
  • Na lageru:60
$724.463/pcsRFQ
 RFQ
8700-PS/APC Image
  • Dio#:8700-PS/APC
  • Proizvođači:3M
  • Opis:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • Na lageru:6687
$5.965/pcsRFQ
$53.957/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0573 Image
  • Dio#:VOL-0573
  • Proizvođači:3M
  • Opis:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • Na lageru:307
$89.04/pcsRFQ
8700-PS/UPC Image
  • Dio#:8700-PS/UPC
  • Proizvođači:3M
  • Opis:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • Na lageru:6267
$6/pcsRFQ
$58.486/pcsRFQ
$106.064/pcsRFQ
 RFQ
 RFQ
2529-K Image
  • Dio#:2529-K
  • Proizvođači:3M
  • Opis:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • Na lageru:193
$241.683/pcsRFQ
 RFQ
$111.82/pcsRFQ
 RFQ
$94.502/pcsRFQ
$128.878/pcsRFQ
$98.372/pcsRFQ
$97.348/pcsRFQ
 RFQ
8765-UPC Image
  • Dio#:8765-UPC
  • Proizvođači:3M
  • Opis:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • Na lageru:46
$749.684/pcsRFQ

Fiber Optic Kits36 Proizvodi Pronađeno

<1>